Zavolejte nám

777 305 965

23

skin hydrating masque

Bohatá krémová maska s okamžitým intenzivním účinkem hydratace a výživy i pro tu nejsušší pleť. Obsahuje esenciální mastné kyseliny a výtažky z medu, které obnoví ztracenou vláhu a pomohou vyhladit vrásky způsobené dehydratací. Posilující ginkgo biloba stimuluje cirkulaci a revitalizuje unavenou a zašedlou pleť. Použití: naneste bohatou vrstvu na dokonale čistou pleť. Nechte působit 10 minut a poté důkladně smyjte vodou nebo setřete navlhčeným ručníčkem The Sponge Cloth. Používejte jednou nebo dvakrát týdně.


24

skin refining masque

Hluboko čistící maska projasňuje a viditelně zjemňuje texturu pleti díky obsahu jílu a rostlinných výtažků. Zinek a mentol pomáhají předcházet tvorbě drobných nedokonalostí. Ideální pro T zónu. Použití: naneste na čistou pleť, vyhněte se pokožce kolem očí. Nechte působit 10 minut a poté důkladně smyjte teplou vodou. Používejte jednou nebo dvakrát týdně.


53

sebum clearing masque

Chladivá hlubokočistící maska s obsahem kaolínu absorbuje přebytečný maz, zjemňuje texturu pleti a předchází tvorbě zánětů. Zanechává pleť čistější a zdravější. Použití: naneste 3x týdně na vyčištěný obličej a krk, vyhněte se pleti kolem očí. Můžete také použít pouze na T-zónu. Nechte působit 10 minut a poté důkladně smyjte teplou vodou. Pleť následně ošetřete kapesníčkem Skin Purifying Wipes a předepsaným hydratačním přípravkem z řady MediBac Clearing.


57

multivitamin power recovery masque

Vysoce účinná maska s koncentrovaným obsahem vitamínů s antioxidačním účinkem, které pleť intenzivně regenerují a chrání před dalším poškozením. Použití: naneste bohatou vrstvu na vyčištěný obličej a krk, vyhněte se pleti kolem očí. Po 10 až 15 minutách jemně, ale důkladně opláchněte vodou. Aplikujte jednou týdně nebo pokaždé, když pleť vyžaduje SOS péči.