Zavolejte nám

777 305 965

57

multivitamin power recovery masque

Vysoce účinná maska s koncentrovaným obsahem vitamínů s antioxidačním účinkem, které pleť intenzivně regenerují a chrání před dalším poškozením. Použití: naneste bohatou vrstvu na vyčištěný obličej a krk, vyhněte se pleti kolem očí. Po 10 až 15 minutách jemně, ale důkladně opláchněte vodou. Aplikujte jednou týdně nebo pokaždé, když pleť vyžaduje SOS péči.


24

skin refining masque

Hluboko čistící maska projasňuje a viditelně zjemňuje texturu pleti díky obsahu jílu a rostlinných výtažků. Zinek a mentol pomáhají předcházet tvorbě drobných nedokonalostí. Ideální pro T zónu. Použití: naneste na čistou pleť, vyhněte se pokožce kolem očí. Nechte působit 10 minut a poté důkladně smyjte teplou vodou. Používejte jednou nebo dvakrát týdně.


23

skin hydrating masque

Bohatá krémová maska s okamžitým intenzivním účinkem hydratace a výživy i pro tu nejsušší pleť. Obsahuje esenciální mastné kyseliny a výtažky z medu, které obnoví ztracenou vláhu a pomohou vyhladit vrásky způsobené dehydratací. Posilující ginkgo biloba stimuluje cirkulaci a revitalizuje unavenou a zašedlou pleť. Použití: naneste bohatou vrstvu na dokonale čistou pleť. Nechte působit 10 minut a poté důkladně smyjte vodou nebo setřete navlhčeným ručníčkem The Sponge Cloth. Používejte jednou nebo dvakrát týdně.


53

sebum clearing masque

Chladivá hlubokočistící maska s obsahem kaolínu absorbuje přebytečný maz, zjemňuje texturu pleti a předchází tvorbě zánětů. Zanechává pleť čistější a zdravější. Použití: naneste 3x týdně na vyčištěný obličej a krk, vyhněte se pleti kolem očí. Můžete také použít pouze na T-zónu. Nechte působit 10 minut a poté důkladně smyjte teplou vodou. Pleť následně ošetřete kapesníčkem Skin Purifying Wipes a předepsaným hydratačním přípravkem z řady MediBac Clearing.