Polo-trvalé odstranění chloupků

Zavolejte nám

777 305 965

Epilace teplým voskem

Přestože obecně rozšířený název této kosmetické procedury je depilace, správné pojmenování je epilace (depilace představuje odstranění pouze viditelné části chloupků).
Epilace voskem je starobylá a široce rozšířená metoda odstraňování chloupků. Při pravidelném používání dorůstají chloupky pomaleji a jsou trochu řidší a slabší. Epilaci neprovádíme na podrážděné pokožce, pokožce zasažené ekzémem, akné, na popálených a jinak postižených místech.

Výhodami epilace voskem je jednak, že je rychlá, je relativně levná a je to poměrně spolehlivá metoda jak o chloupcích pár týdnů nevědět.
Nevýhodou je, že epilace není trvalá,  chloupky dorůstají během 3 až 6 týdnů. První epilace bývá zpravidla nepříjemnější než následující, protože chloupky jsou pevnější. Při pravidelné epilaci však chloupky slábnou a rostou řidčeji, a proto se bolestivost procedury snižuje

Doporučení:
Chloupky si před epilací musíte nechat narůst do délky 5 – 8 mm, aby bylo možně je všechny vytrhat. Kratší chloupky by se neodstranily, v případě delších chloupků by byla procedura bolestivější.

 

depilace

Epilace horního rtu 70 Kč
Epilace tváří  130 Kč
Epilace brady  100 Kč
Epilace ½ – pod kolena 250 Kč
Epilace ½ – s koleny 290 Kč
Epilace celých nohou (bez třísel) 550 Kč
Epilace třísel 190 Kč
Epilace podpaží 190 Kč
Epilace paže – pod lokty 230 Kč
Epilace – celé paže 410 Kč