Zavolejte nám

777 305 965

Proč kosmetika ?

Současnost přináší ženám nepřeberné množství pracovních možností při nichž jsou kladeny nároky nejen na jejich schopnosti, ale i vzhled. A to v každém věku. Kosmetika je jednou z možností, kterou můžeme dokázat téměř zázraky. Nové technologie oddalují stárnutí pokožky o několik let. Kosmetická ošetření jsou zvolena přesně tak, abychom pleti dodali, co zrovna potřebuje. Dehydratované pokožce vláhu, pleti s přibývajícími vráskami poskytneme látky posilující strukturu kolagenových vláken, která udrží vaší tvář bez vrásek.

Žijeme v době plné smogu, prachu, alergií a vnějších radikálů . Bylo by zvláštní, kdyby se to na naší pleti neodrazilo. Problémy, které většinu z nás trápí jsou uhříky, odlupující se pokožka, pigmentové skvrny nebo vrásky. Některé ženy je jen přehlížejí. Jiní zase s oblibou podléhají televizním reklamám a kupují si takzvanou zázračnou kosmetiku. Často je to ovšem jen navoněný obsah v krásném obalu, bez kterého by si ho nikdo nekoupil. Mnoho z nich obsahuje parfémy a alkohol, jelikož levné technologie výrobcům zkrátka nedovolují vyrobit kvalitní krém přijatelné barvy, vůně a konzistence. Zabalí tedy olej s vodou a parfémem do roztomilé krabičky a aby ho prodali, investují do miliónového marketingu, který vás donutí si produkt koupit. Každé profesionální kosmetické studio vám prodá kosmetiku zaměřenou na potřeby vaší pleti, většinou za podobnou cenu jako v nákupních centrech nebo v katalogovém prodeji, ale o 200% kvalitnější. Není v žádném případě pravdou, že všechny výrobky kupované v maloobchodech jsou špatné, nikoli! Ale reklama vám nepoví, jestli se právě tento krém hodí pro vaši pokožku. A proto se mladé dívky snaží vyléčit si akné tím, že si neustále dřou pleť toniky s alkoholem, za účelem odmastit, vydezinfikovat….zničit.

Jako kosmetička vím, že se nedostatky pleti dají řešit nebo alespoň zmírnit. Proto nevyhazujte peníze za kosmetiku a přijďte problém vyřešit ke mně. Používám vysoce kvalitní kosmetiku DERMALOGICA a věřím, že její kvalitu poznáte po první proceduře.
Přijďte si odpočinout a uvidíte, že to oceníte nejen vy, ale i vaše pleť.

Lucie