Zavolejte nám

777 305 965

33

total eye care

Delikátní emulze s ochranným a osvěžujícím účinkem. Obsahuje jemné hydroxykyseliny s vyhlazujícím účinkem, ochranný filtr SPF 15, rostlinné výtažky redukující otoky a světlo odrážející pigmenty, které minimalizují viditelnost kruhů pod očima. Použití: po ranním čištění naneste na pleť kolem očí (horní i dolní víčko) a jemně vklepejte konečky prstů.


32

soothing eye make-up remover

Velmi účinné složení bez alkoholu a oleje odstraní makeup z očí i rtů bez podráždění nebo vysušení. Vhodný i pro nositelky kontaktních čoček. Použití: naneste malé množství přípravku na navlhčený tampón a jemně odstraňte makeup z očí a rtů. Opláchněte vodou.


63

multivitamin power firm

Tento intenzivní krém vyhlazuje linky a vrásky kolem očí a rtů. Obsahuje komplex vitamínů se zpevňujícím a antioxidačním účinkem, ochranné silikony a výtažek z červených řas. Použití: jemně rozetřete na pokožku kolem očí a rtů.


34

intensive eye repair

Tento bohatý oční krém s obsahem vitamínu C, antioxidantů a zklidňujících rostlinných výtažků intenzivně vyživuje a regeneruje poškozenou pleť. Vyhlazuje vrásky, pleť zpevňuje a viditelně omlazuje. Použití: naneste ráno nebo večer na pleť kolem očí (horní i dolní víčko) a jemně vklepejte konečky prstů.


133

age reversal eye complex

První komplexní oční péče na noc s Retinem A, která opravuje všechny viditelné známky stárnutí: vrásky, ztrátu pevnosti a jasu, nerovnosti. Zároveň minimalizuje výskyt tmavých kruhů a váčků pod očima. Použití: Naneste večer na dokonale vyčištěnou pleť kolem očí (horní i dolní víčko) a jemně vklepejte konečky prstů.