Zavolejte nám

777 305 965

47

skin purifying wipes

Hygienické čistící pleťové kapesníčky s osvěžujícím účinkem obsahují salicylovou kyselinu, která stimuluje přirozenou exfoliaci, čímž pomáhá uvolnit ucpané póry a předejít tvorbě zánětů. Zároveň odstraňují přebytečný kožní maz a nečistoty. Použití: naneste na obličej (záda nebo jiné problematické partie) ráno a večer po čištění nebo v průběhu dne, abyste udrželi pokožku čistou a svěží.


127

UltraCalming mist

Zklidňující jemný tonik v mlze, kdykoliv rychle ztlumí a hydratuje citlivou pleť. Tiší zarudnutí, pálení a podráždění. Použití: Nastříkejte na obličej po čištění nebo holení pleti. Přípravek také můžete nanést na vatový tampón a jemně jím masírovat pleť.


7

multi-active toner

Osvěžující směs aloe s regeneračním účinkem a levandule, máty arniky s hydratačním a zklidňujícím účinkem. Pleť zjemňuje a připravuje na následnou aplikaci krému. Použití: po odlíčení a čistění nastříkejte se zavřenýma očima na obličej a krk. Pokračujte aplikací předepsaného hydratačního přípravku Dermalogica. Osvěží a dodá pleti extra dávku hydratace při práci v klimatizované kanceláři nebo na palubě letadla.


55

antioxidant hydramist

Osvěžující pleťová sprška s antioxidačním účinkem. Pokožku zpevňuje a zlepšuje její texturu. Neutralizuje škodlivý účinek volných radikálů a intenzivně zavlažuje dehydrovanou pleť. Použití: po čištění nastříkejte přímo na obličej a krk, vyhněte se pleti kolem očí. Také ideální jako osvěžující sprška přes makeup v průběhu dne.