Zavolejte nám

777 305 965

10

skin prep scrub

Kukuřičná moučka a zklidňující rostlinné výtažky v krémové bázi odstraní buňky a pleť zanechají čistou, pružnou a svěží. Použití: naneste navlhčenýma rukama na odlíčený navlhčený obličej a krk a pokožku jemně masírujte. Vyhněte se pleti kolem očí. Opláchněte teplou vodou. Používejte třikrát týdně. Vhodný i pro muže před holením. Lze smíchat s čistícími přípravky Special Cleansing Gel nebo Dermal Clay Cleanser pro rychlou hloubkovou očistu.


56

multivitamin thermafoliant

Velmi účinný samozahřívací peeling, který odstraňuje odumřelé buňky mechanicky i chemicky. Zjemňuje texturu pleti a zvyšuje vstřebatelnost aktivních složek obsažených v přípravcích AGE Smart, které bojují proti stárnutí. Použití: po čistění naneste na navlhčenou pleť a masírujte krouživými pohyby jednu až dvě minuty. Vyhněte se pleti kolem očí. Důkladně opláchněte teplou vodou. Používejte jednou až dvakrát týdně. Pokud chcete dosáhnout ještě intenzivnějšího účinku, naneste na suchou pleť.


9

gentle cream exfoliant

Tento exfoliant s neabrazivním komplexem kyseliny mléčné, salicylové a ovocných enzymů dramaticky vyhladí vaši pleť již za deset minut. Podporuje buněčnou obnovu pro pružnou a zářivou pokožku. Použití: naneste tenkou vrstvu na dokonale vyčištěný obličej, vyhněte se partiím kolem očí. Nechte působit 10 až 15 minut a poté důkladně opláchněte teplou vodou. Používejte dvakrát týdně.


13

exfoliating face brush

Umocněte účinek vašeho čistícího přípravku Dermalogica použitím tohoto velmi jemného kartáčku! Odolné hygienické štětiny jemně odstraní odumřelé buňky pro profesionální čistící výsledky. Použití: naneste předepsaný čistící přípravek Dermalogica na pleť. Mokrým kartáčkem ji pak krouživými pohyby masírujte. Kartáček po použití důkladně opláchněte vodou a nechte uschnout.


12

daily resurfacer

Unikátní přípravek pro okamžité vyhlazení, rozjasnění a redukci známek předčasného stárnutí. Neoplachuje se. Hydroxykyseliny a enzymy vyhlazují pleť bez podráždění a zčervenáním, zatímco projasňující komplex pomáhá sjednotit nerovnoměrný tón pokožky. Výtažky z rooibosu a zeleného čaje mají zklidňující, hydratační a antioxidační účinek. Použití: večer naneste na dokonale odlíčený obličej a krk. Pokračujte aplikací předepsaného krému Dermalogica.


11

daily microfoliant

Tento jedinečný a nepřekonatelný čistící pudr na bázi rýžových enzymů rozpustí odumřelé buňky a bez abrazivního účinku pleť okamžitě zanechá viditelně hladší a zářivější. Obsahuje projasňující komplex, který si poradí s nepravidelnou pigmentací, zatímco aktivní výtažky z rýže a rýžových otrub pomáhají regulovat produkci melaninu a odstraňovat odumřelé buňky. Použití: naneste půl kávové lžičky přípravku do mokré dlaně, smíchejte s vodou a napěňte. Naneste na navlhčený obličej a masírujte krouživými pohyby jednu minutu. Důkladně opláchněte vodou. Produkt je tak šetrný, že jej můžete bez obav používat každý den.