Zavolejte nám

777 305 965

54

skin resurfacing cleanser

Tento čistící přípravek s exfoliačním účinkem obsahuje kyselinu mléčnou, která pleť vyhlazuje, projasňuje, důkladně čistí a zjemňuje její texturu. Pravidelným používáním tohoto čistícího přípravku usnadníte vstřebání aktivních složek obsažených v přípravcích AGE Smart. Použití: lehce napěňte v dlaních a naneste na navlhčený obličej ráno a večer. Pleť pěnou jemně masírujte alespoň 30 vteřin, vyhněte se pokožce kolem očí. Důkladně opláchněte vodou, pokračujte aplikací pleťové vody a předepsaného hydratačního krému.


131

UltraCalming cleanser

Extra jemný, čistící, zklidňující a ochranný produkt pro pleť. Použitelný s vodou i bez vody. Přípravek je vhodný i pro oční okolí. Obsahuje exkluzivní „anti-ozonate" komplex a je určen pro tu nejcitlivější pleť. Použití: Naneste malé množství přípravku na mokrý nebo suchý obliček a jemně vmasírujte konečky prstů. Poté opláchněte vlažnou vodou.


precleanse-wipes

precleanse wipes

První krok vašeho programu dvojitého čištění Dermalogica. Kapesníčky PreCleanse obsahují aloe vera a olej z meruňkových jader, který rozpouští sébum a hravě si poradí i s voděodolnou řasenkou, voděodolnými barvami na rty a slunečními filtry. Přípravek také obsahuje jablečné aminokyseliny, které rozpouštějí nečistoty, jež se na pleti nahromadí v průběhu dne z ovzduší. Čistící přípravky a další produkty aplikované na pleť jsou tak mnohem účinnější. PreCleanse pleť navíc zjemňuje, zklidňuje a vyživuje. Použití: Vyjměte kapesníček z obalu a důkladně očištěte pleť. Poté navhlčete pleť a nechte přípravek zemulgovat. Následně opláchněte.


46

clearing skin wash

Pěnivý čistící gel, který je perfektním začátkem nepřetržité kontroly nad záněty, komedony a nadměrnou tvorbou kožního mazu. Výtažky z lékořice, citronu, arniky a bergamotu působí proti akné a zároveň pleť zklidňují. Salicylová kyselina odstraňuje odumřelé buňky, čímž pomáhá uvolnit ucpané póry a předejít tvorbě zánětů. Tea tree a eukalyptus mají antibakteriální účinek. Použití: malé množství gelu napěňte v mokrých dlaních a naneste na navlhčený obličej a krk. Jemně masírujte a poté opláchněte teplou vodou. Pleť následně ošetřete pleťovým kapesníčkem Skin Purifying Wipes.


4

essential cleansing solution

Bohatý krémový čistící přípravek, obsahující citron a výtažek z borových šišek, který jemně odstraní nečistoty a rozmarýn a chmel, který pleť zároveň vyživí a zklidní . Použití: naneste na navlhčený obličej a krk a pokožku jemně masírujte lehkými vzestupnými pohyby. Opláchněte teplou vodou, pokožku ošetřete pleťovou vodou Multi-Active Toner a následně předepsaným hydratačním přípravkem Dermalogica. 250 ml za 979 Kč / 500 ml za 1 695 Kč


1

precleanse

První krok vašeho programu dvojitého čistění Dermalogica. Tento lehounký čistící olej na rostlinné bázi (olivový olej, olej z meruňkových jader a otrub) jemně rozpouští kožní maz, makeup včetně voděodolného, nečistoty a UV filtrů, aniž by na pleti zanechal mastný film. Šetrně odstraní makeup z očí i rtů. Použití: olej naneste na suchý obličej a krk a pokožku jím jemně masírujte. Poté si namočte ruce teplou vodou a v masáži pokračujte, dokud se olej nepromění v mléčnou emulzi. Obličej opláchněte teplou vodou a pokračujte předepsaným čistícím produktem Dermalogica.


2

dermal clay cleanser

Čistící emulze s obsahem kaolínu a zeleného jílu v kombinaci s rostlinnými výtažky (šalvěj, sléz, okurka) vyčistí pleť do hloubky, zbaví ji přebytečného mazu a zjemní její texturu. Mentol osvěžuje a spolu s potočnicí lékařskou pomáhá redukovat nadměrnou tvorbu kožního mazu. Použití: přípravek naneste na navlhčený obličej a krk a pokožku jím jemně masírujte lehkými vzestupnými pohyby. Zaměřte se zejména na oblasti, které jsou náchylné k ucpávání a tvorbě drobných nedokonalostí. Opláchněte teplou vodou a pokračujte aplikací pleťové vody Multi-Active Toner a předepsaného hydratačního přípravku Dermalogica. Lze také použít v tenké vrstvě jako rychlou čistící masku s osvěžujícím účinkem. 250 ml za 930 Kč / 500 ml za 1 695 Kč


3

special cleansing gel

Tento koncentrovaný pěnivý gel s obsahem rostlinných výtažků (levandule, meduňka) se zklidňujícím účinkem odstraní nečistoty bez pocitu napjaté a suché pokožky. Použití: malé množství gelu napěňte v mokrých dlaních a naneste navlhčený obličej a krk. Jemně masírujte a poté opláchněte teplou vodou. Pokračujte aplikací pleťové vody Multi-Active Toner a předepsaného hydratačního přípravku Dermalogica.